DOPRAVA - Česká pošta Balík do ruky

Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů, na které se vztahuje doprava zdarma. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky.

Doba dodání

 • Doba dodání je 20 - 40 dní, jelikož dodavatelé zboží sídlí v zahraničí, kompenzujeme tuto nepříjemnost poštovným zdarma na všechny produkty.  V období Vánoc a některých svátků se může doprava zpozdit. Ve výjimečných případech má dodavatel právo dodat zboží max do 60 dnů.
 • Zboží dodává Dodavatel. Obvyklá dodací doba je uvedena u každého produktu zvlášť. V rámci programu Garance spokojenosti mohou zákazníci zažádat o znovu zaslání zboží, nebo vrácení peněz v případě, kdy není zásilka doručena do 60 dnů ode dne odeslání. Nejzazší termín plnění (doručení zásilky) dle ust. § 5 odst. 2 písm. b) zák. č. 634/1992 Sb. činí 365 dní. 
 • Zásilka je doručena (uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou
 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol
 • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty
 • Objednávky s hodnotou vyšší než 550 Kč mohou být výjimečně celně projednány, vyměřené CLO a DPH zákazníkovi nekompenzujeme. Pravděpodobnost celního projednání u objednávek do hodnoty 1500 Kč je z naší zkušenosti méně než 0,1%

PLATBA 

V NAŠEM E- SHOPU MŮŽETE PLATIT POUZE BANKOVNÍM PŘEVODEM PŘEDEM 

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje, V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

  Číslo bankovního účtu: 115-5582630207/0100

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky